עורך דין תאונות דרכים

טל: 03-5622772 | פקס: 03-7522250 | דואר אלקטרוני: mz@la-w.co.il | רח' בר כוכבא 23 (מגדלי וי טאוור - קומה 16) בני ברק

עקיצת הסוכן

בחור שעבד בחברה גדולה כפועל כפיים, חלה בגב ואיבד כושר עבודה. עקב כך פוטר מהעבודה.
במסגרת פיטוריו אמר לו המעביד שהוא יכול למשוך את הכספים שנצברו לו בגין כיסוי של אבדן כושר העבודה שהיה לו בקופת הפנסיה שלו בחברת הביטוח "מנורה מבטחים".

סוכן ביטוח של מנורה מבטחים, שדרכו אותו מעביד מבטח את כל עובדיו, נפגש עם הבחור והכין לו טפסים לחתימה. הסוכן החתים את העובד על מסמך ברוסית שידוע לו שלא יוכל בעתיד לתבוע אבדן כושר עבודה. הסוכן לא הסביר ובמסמך לא היה רשום שממש ברגע שחתם מגיע לו אבדן כושר עבודה!!! דובר בלשון עתיד ולא הווה וכל זה כשהעובד פוטר מחמת מצב בריאות של הגב.
למעשה, בעוד העובד סבור שהוא סילק כדי למשוך כספים שנצברו לו, הוא לא ידע שהוא מסלק כיסוי שבגינו מגיעים לו כספים ללא קשר למשיכה של כספים צבורים.
העובד כמובן לא ידע עובדה זו,  שאלמלא כן, לא היה מוותר על התכנית הביטוחית הזו, ולמעשה הוא היה יכול למשוך כספים מהקופה בלי לוותר על זכותו לכיסוי הביטוחי.
אך היות ואף אחד לא הסביר לו מאום, הוא בתום לב חתם על הכל ואיבד את הכיסוי הביטוחי שהיה לו ממש ברגע שהוא חתם. כעת עומד הבחור בפני שוקת שבורה שכן אף חברת ביטוח או קרן פנסיה לא תבטח אותו בגבו הפגוע.
בכוונת עו"ד מאירה זוהר, המתמחה בתביעות ביטוח ונזיקין, שנשכרה על ידי העובד לצורך הגשת תביעה נגד חברת הביטוח והמעביד אומרת כי מדובר במקרה מקומם. נציג חברת הביטוח עשה מעשה(מכוער במקרה הרע, ורשלני במקרה הטוב).
למעשה הוא הגיע אליה כדי לבחון תביעה נגד ביטוח לאומי ורק לאחר פשפוש במסמכים התבררה התמונה ועוה"ד זוהר הבינה את 'התרגיל' של חברת הביטוח.
נשלח ב הבלוג של עו"ד מאירה זוהר עם התגית: , , , , , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

צור קשר

שם: (חובה)

דואר אלקטרוני:

טלפון (חובה):

נושא

ההודעה שלך

mz@la-w.co.il