עורך דין תאונות דרכים

טל: 03-5622772 | פקס: 03-7522250 | דואר אלקטרוני: mz@la-w.co.il | רח' בר כוכבא 23 (מגדלי וי טאוור - קומה 16) בני ברק

אודות משרד עו"ד זוהר ושות'

עו"ד מאירה זוהר ילידת תל אביב, בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב מחזור 1994, התמחתה בנזיקין והוסמכה לעסוק בעריכת דין בשנת 1995. משרדה העצמאי נוסד בשנת 1997, ועוסק ב– 18 השנים שחלפו מאז רק בתיקי נזיקין.

עו"ד זוהר ייצגה בעבר גם תובעים וגם נתבעים (חברות הביטוח), אולם משרדה מייצג כיום ומאז שנת 2005 רק את התובעים- הנפגעים, במאבקם מול חברות הביטוח השונות ומול המוסד לביטוח לאומי, כשניסיון העבר בייצוג הנתבעים מקנה למשרד יתרון של ממש בהכרת שני צדדיו של המתרס.

עו"ד זוהר היא "שועלת קרבות" ותיקה, והערך המוסף של המשרד שבבעלותה הוא מקצועיות ברמה גבוהה בתחום בלעדי – תחום הביטוח הסיעודי והנזיקין.

משרד עוה"ד זוהר ושות', זכה להכרה ודרוג ב"רשימת המאה" של המשרדים החשובים והמובילים בישראל בתחום הנזיקין וזאת על פי סקר שנערך בשנת 2001 על די מגזין "הפרקליטים".

בעלת המשרד עו"ד מאירה זוהר, הינה בעלת 18 שנות ניסיון בעריכת דין עם התמקצעות בדיני הנזיקין בלבד, כתחום עיקרי ובלעדי, ובמיוחד תביעות סיעודיות, תביעות נכות ותביעות אבדן כושר עבודה.

משרדנו נותן שרות ללקוחות גם בשפות רוסית וצרפתית.

למשרד עוה"ד זוהר ושות' ניסיון בייצוג נפגעי תאונות ומחלות, עם התמקצעות והתמחות ספציפית בתביעות ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה ומחלות קשות. המשרד עובד ונעזר במומחים רפואיים מן השורה הראשונה בכל התחומים: גריאטריה, נוירולוגיה, אורטופדיה, שיקום תעסוקתי, אף אוזן גרון ועוד.

המוטו של משרד עוה"ד זוהר בטיפול בתיקי הלקוחות הוא לעודד אותם לשוב ככל הניתן למעגל חייהם הרגיל, לעודד את נפגעי התאונות לנקוט בכל פעולה שיקומית הדרושה לשיקומם ולהחזרתם למסלול החיים התקין, ולצד זאת לנהל את ההליך המשפטי ביסודיות ובמקצועיות תוך ניסיון להשיג את מיטב הפיצויים והתשלומים עבורם בסופו של יום.

צור קשר

  שם: (חובה)

  דואר אלקטרוני:

  טלפון (חובה):

  נושא

  ההודעה שלך

  mz@la-w.co.il